İnsanların kendi çıkarları için yapamayacakları şey yoktur. Her birimiz bize verilen sürenin ne zaman biteceğini bilmeden yaşıyor olabiliriz. Yaşam adı verilen bu süreçte kim olacağımızı, nerede doğacağımızı, nasıl bir ortamda büyüyeceğimizi, ırkımızı, rengimizi, ebeveynlerimizi, kardeşlerimizi seçemiyor olabiliriz. Ama hayatın bize tecrübe ettikleriyle ve etmedikleriyle nasıl biri olarak bu süreci sonlandırabileceğimiz hakkında tercih hakkımız var.

İnsanoğlu neredeyse her çağda bencillikleriyle yüzleşmiştir. Neredeyse her çağda dedim çünkü ilkel çağlarda birlikte hareket etme zorunluluğumuz henüz bizi bencilliklerimiz ile karşı karşıya getirmemişti. Peki bugün ne oldu? İnsan, görmezden gelme konusunda ustalaştı. Sadece kendisi hakkında kaygılanır hâle geldi. Yalnız kendini düşünen, kendi çıkarlarını herkesinkinden üstün tutan varlıklar için çocukları feda eden şeytani bir ilaç geliştirdi.

Adrenochrome kimyasal bileşik, moleküler formülü ile Cı- 9 H 9 NO 3 tarafından üretilen oksidasyon bölgesinin adrenalin (epinefrin). Türev karbazokrom a, hemostatik ilaç. Kimyasal isimlerdeki benzerliğe rağmen krom veya krom ile ilgisi yoktur. Adrenokrom, adrenalinin (ephinephrine, norepinephrine) oksidasyon ürünüdür. Molekül dizilimi tavşana benziyor.

adrenochrome-kimyasal-bileşik

Peki, bilimsel tanımlamayı bir yana bırakırsak “Andrenochrome” Türkçeye çevrilmiş hâliyle, Adrenokrom nedir?

“Andrenochrome”, çok fazla korku, öfke veya hayatı tehdit eden tehlike anlarında vücut tarafından salgılanan adrenalinin güçlü hormonal öncüsüdür. İnsan dokusunun gençleşmesi, sinir duyarlılığının restorasyonu ve bilişsel işlevin bilimsel olarak test edilmiş neredeyse mucizevi yeteneklerine sahip olmanın yanı sıra adrenokrom, küresel seçkinler için “gençlik kaynağı” ölümsüzlük maddesi olarak efsanevi bir konuma sahiptir. Çocukların (ve bazen domuzların) ölümcül istismarıyla üretilen oldukça bağımlılık yaratan bir psikidelik ilaç olan adrenokrom, dünyaca ünlü zengin kişilerin genç kalmak için edinmek istediği çocukların kanından üretilen kimyasal bir bileşiktir.

İlaç olarak anılan bu kimyasal bileşen çocukların hipofiz bezlerinden alınıyor. Bunun elde edilmesi için çocuklar üzerinde çeşitli işkence yöntemleri uygulanarak korkmaları sağlanıyor. 1930’lardan beri gizli tarikatlar ve zengin iş adamları sayesinde varlıklarını sürdüren bir örgüt tarafından yürütülüyor.

“Walnut Sauce” pedofil örgütlerince kullanılan bir kod isim olduğuna inanılıyor. Çocuklar kaçırıldıktan sonra cinsel istismara ve işkencelere maruz bırakıldıktan sonra hayatta kaldıkları sürece kanlarını topluyorlar. Ölümlerinden sonra da organlarını satıyorlar. “Gençlik kaynağı veya gençlik iksiri” olarak adlandırılan bu canice operasyon kullanan kimselerce nasıl edildiğinin bilinmesine rağmen hâlen satın alınarak bu acımasız olaya izin veriliyor. Kullanan kişilerin sol gözünde morluk oluşması da hangi ünlülerin bu durumun içerisinde olduğunu gözlemlenebilir hâle getirmiştir.

“Pembe Adrenalin” veya oksitlenmiş adrenalin olarak da bilinen adrenokromu çevreleyen yayınlanmış araştırmaların klinik testleri ve sonuçları kamuya açıkken, maddenin temel özelliklerini ve etkilerini ölçen bir dizi yayınlanmış çalışma, kamu malı. Çok hızlı bir şekilde, bilim adamları adrenokromun insan vücudunun gençlik fonksiyonunu, özellikle de sinir sistemi ve yaşlanma sürecinin hızını belirleyen glandüler fonksiyonları restore etmek için zamanı geri alma gücünü keşfettiler. Tekrarlanan bilimsel çalışmada, adrenokromun, insan dokusunun yaşlanmanın başlangıcına karşı optimizasyonu ve bakımı için bir “gençlik iksiri” olduğu gösterilmiştir.

Adrenokromun psikoaktif etkileri arasında öfori, karışıklık, halüsinasyon, zindelik, bireysellik yitirimi, acıya ve mutsuzluğa karşı duyarsızlaşma, tuhaf fikirler ve icat yeteneği, yapabileceklerinin sınırı yokmuş gibi hissettirme, yargı eksikliği, zayıf içgörü ve konsantre olamama olabilir. Mikro dozda iğne ile enjekte edilen Adrenochrome, eroin kadar bağımlılık yapar.

Eğlence amaçlı kullanımda bu ilacın riskleri vardır. Kendi adrenalin üretiminiz homeostaz ve negatif geri besleme döngüleri ile tamamen kapanır. Vücuttaki çok fazla Adrenokrom (kan içerek) kandaki demir sayısını artırabilir ve vücut iyonlardaki ani artışla baş edemediğinden ölümcül olabilir. Buna ek olarak, beyindeki adrenokrom şizofreni gibi ciddi zihinsel bozukluklara neden olabilir. Kimyasal olarak adrenokrom ve adrenolutin çok reaktif maddelerdir. Adrenokrom tarafından üretilen değişikliklerin bazıları birkaç gün sürebilir ve bazı durumlarda etkiler neredeyse feci sonuçlara yol açar. Bir kullanımdan sonra bile vücutta hücre yenilenmesi gibi doğal oluşum ile üreyebilir.

Belçika’da 1946 yılında tavşanların sinirlerini, deneyden dört hafta önce kasıtlı olarak hasar görmüş ve köreltilmiş hâle getirdikten sonra doktorlar daha sonra okside adrenalin veya Adrenokrom uygulamasının tavşanın hasarlı cildindeki uyarana sinir tepkisini geri getirme kapasitesine sahip olduğu hipotezini kanıtladılar. 1939’da yapılan bir çalışmada, adrenokrom perfüzyonunun bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdığı ve yeniden başlattığı, hayvanı hayata döndürdüğü ve kalp krizi hastalarında adrenalin/epinefrin uygulamasını bu ana kadar standart hâle getirdiği bulundu.

Amerika ve İngiltere hükümetinin bu konuda mücadele ettiği bilinse de örgütlerin destekçileri var oldukça son bulmayacak gibi görünüyor.

Sağlıcakla kalın.

KAYNAKÇA: 1, 2, 3