KreatifBiri ekibi olarak sürekli büyümeye ve daha sağlam işler yapmaya devam ediyoruz. Herkesin faydalı içerikler üretiyoruz diye batacağını söylediği KreatifBiri, kurulduğu ilk günden bu yana sürekli daha çok tıklanarak sadece web sitemizde 500 000 kişiye 900 000 defa bilgi verici içerikleri ulaştırdı. Siz de böyle bir ekipte yer alarak on binlerce kişiye dokunabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz, CV’nize koyabileceğiniz harika bir işiniz olabilir…

1 yıl önce şirketleşen girişimimiz için şu an yeni editörlere ihtiyacımız var. Aşağıdaki maddeleri kabul ediyorsanız siz de 45 kişilik ekibimizin bir parçası olabilirsiniz:

  • Tamamen gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz. Sadece size diğer kurumlara verdiğimiz hizmetlerde yapacağınız editörlük işleri için ücret verebiliriz ama bunu garanti etmeyiz.
  • KreatifBiri ve müşterileri için yaptığınız her işin hakkı KreatifBiri‘ne ait olur. Daha sonra hiçbir hak talep edemezsiniz.
  • Ekibe alındığınızda her hafta en az bir gün 2-3 saatinizi KreatifBiri için ayırmanız gerekecek. Zaman dilimi olabildiğince esnek olacak ama yine de düzenli olamayacaksanız başvurmayınız.
  • Lütfen dil bilgisi nedir, yazım yanılışı, anlatım bozukluğu nedir biliyorsanız başvurun. Teknik bilgi tarafında da WordPress ve SEO bilenler öncelikli olacak ama bilmiyorsanız da biz sizlere öğreteceğiz.
  • Dönemlik değil sürekli ekip arkadaşları arıyoruz. Yani 1 ay çalışayım çıkarım diyorsanız lütfen başvurmayın.

Bu dönem alımlarımız kapanmıştır, ilginize teşekkür ederiz.