KreatifBiri ekibi olarak sürekli büyümeye ve daha sağlam işler yapmaya devam ediyoruz. Herkesin, faydalı içerikler üretiyoruz diye batacağını söylediği KreatifBiri kurulduğu ilk günden bu yana sürekli daha çok tıklanarak sadece web sitemizde 170.000’den fazla kişiye 370.000 defa bilgi verici içerikleri ulaştırdı. Siz de böyle bir ekipte yer alarak on binlerce kişiye dokunabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz, CV’nize koyabileceğiniz harika bir işiniz olabilir.

Yakın dönemde şirketleşen girişimimiz için şu an yeni editörlere ihtiyacımız var. Aşağıdaki maddeleri kabul ediyorsanız, siz de 35 kişiyi aşan ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.

  • Tamamen gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz. Sadece size diğer kurumlara verdiğimiz hizmetlerde yapacağınız editörlük işleri için ücret verebiliriz ama bunu garanti etmeyiz.
  • KreatifBiri ve müşterileri için yaptığınız her işin hakkı KreatifBiri’ne ait olur. Daha sonra hiçbir hak talep edemezsiniz.
  • Ekibe alındığınızda her hafta en az bir gün 2-3 saatinizi KreatifBiri için ayırmanız gerekecek. Zaman dilimi esnek olacak ama yine de düzenli olamayacaksanız başvurmayınız.
  • Dil bilgisi nedir, yazım yanılışı, anlatım bozukluğu nedir biliyorsanız başvurun lütfen. Teknik bilgi tarafında da WordPress ve SEO nedir bilenler öncelikli olacak ama bilmiyorsanız da biz sizlere öğreteceğiz.
  • Dönemlik değil sürekli ekip arkadaşları arıyoruz. Yani 1 ay çalışayım çıkarım diyorsanız başvurmayın lütfen.

Bu alım dönemimiz kapanmıştır, ilginize teşekkür ederiz. Ekibimize alım duyurularını en hızlı yaptığımız WhatsApp grubuna katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.