Women Techmakers (WTM) İstanbul ekibi olarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne ithafen 6.sını düzenlediğimiz IWD ISTANBUL 19 etkinliği 23 Mart Cumartesi günü Kadir Has Üniversitesi’nde.

Kadın & Erkek herkesin katılabileceği ve tamamen ücretsiz olan bu etkinlikte tüm gün, 3 paralel oturumda; Mobil, Web, Cloud, Tensorflow, Girişimcilik, Liderlik ve Tasarım gibi çeşitli alanlarda teknik konuşmaların yer aldığı dopdolu bir program katılımcılarını bekliyor! Bu güzel güne dahil olacak herkes kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri gibi, fuaye alanında da birçok firma ile bir araya gelip en yeni teknolojileri deneyimleyebilecek.

Siz de bu konferansta bizimle beraber unutulmaz bir gün geçirmek için Meetup üzerinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Meetup: https://gdg.ist/iwd19

Konferansın geri kalan tüm detaylarına web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz;

https://2019.wtmistanbul.com

https://twitter.com/wtmistanbul

https://www.instagram.com/wtmistanbul/

Women Techmakers Toplulukları Nedir?

Women Techmakers (WTM) daha fazla kadının bilim, teknoloji, mühendislik ve benzeri sektörlerde yer almasını teşvik etmek amacıyla etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluktur.

Women Techmakers İstanbul Nedir?

Dünya üzerindeki birçok WTM topluluğu gibi biz de bu amaca değer katmak, Türkiye’deki kadın girişimci, tasarımcı, geliştiricileri, bilişimcileri bir araya getirmek için 2014 yılında Google Developer Groups (GDG) Istanbul bünyesinde WTM Istanbul’u kurduk.

International Women’s Day (IWD) Konferansları Nedir?

Women Techmakers toplulukları tarafından yılın Mart ve Nisan aylarında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne ithafen düzenlenen yılın en büyük etkinliğidir.