Mevsimler geçerken temmuz gelip giderken çok istedim Netflix yanımdaydı, ama sen yoktun… Umut Kaya’nın da dediği gibi Temmuz ayı geldi çattı! Tatile gidemediğimiz, evlerimizde kaldığımız bu yaz sıcağında temmuz ayında Netflix’e sizleri serinletecek çok güzel diziler geliyor. Hem yeni sezonları gelen hem de ilk sezonları ile seyircileriyle buluşacak dizileri sizler için listeledik. Şimdiden iyi seyirler dileriz!

Las Chicas del Cable (3 Temmuz)

Las Chicas Del Cable'ın 6. sezonu 3 Temmuz'da Netflix'te – Seyrederiz

İspanyol dönem dizisi Cable Girls, 5. sezonun ikinci yarısı ile final vererek sevenlere veda edecek. Dizinin final sezonunda Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı mücadelelerinde daha da cüretkar hâle geliyor.

Warrior Nun (3 Temmuz)

Netflix unveils the completely crazy trailer for its new Warrior ...

Netflix’in çizgi roman uyarlaması olan yeni dizisi Warrior Nun, 3 Temmuz’da 10 bölüm olarak yayınlanacak. Dizi, gözlerini morgda açan Ava’nın Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrendikten sonra yaşadıklara olaylara odaklanıyor.

Stateless (8 Temmuz)

Cate Blanchett in Stateless - ABC News (Australian Broadcasting ...

Cate Blanthett’in yaratıcısı olduğu ve başrolünde yer aldığı mini dizi Stateless 8 Temmuz’da izleyicisi ile buluşuyor. Dizi kaçak bir kadın, cesur bir mülteci, bir bürokrat ve zor durumdaki bir babanın Avustralya’da göçmenlerin tutulduğu bir gözaltı merkezinde yollarının kesişmesine odaklanıyor.

Hakan: Muhafız (9 Temmuz)

Hakan: Muhafız'dan Yeni Sezon Fragmanı - FilmArası Dergisi

Netflix’in yerli yapımı olan ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Hakan Muhafız, 9 Temmuz’da 4. final sezonu ile sevenlerine veda edecek.

Down to Earth: Zac Efron (10 Temmuz)

Down to Earth with Zac Efron | Netflix Official Site

Aktör Zac Efron ile sağlıklı yaşam uzmanı Darin Olien, sağlıklı ve sürdürülebilir hayat tarzlarını keşfe çıkan gezi programında dünyanın farklı yerine gidiyor. Zac Efron hayatının en anlamlı macerası için yola koyuluyor. 1. sezonu 10 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

Cursed (17 Temmuz)

Cursed | Netflix Resmi Sitesi

Netflix’in bir diğer yeni fantastik dizisi Cursed, 13 Reasons Why dizisinden tanıdığımız Katherine Langford’un başrolünde ilk sezonu ile 17 Temmuz’da seyircisiyle buluşuyor. New York Times’ın çok satan romanından uyarlanan dizi, Kral Arthur efsanesinin önemli karakterlerinden Göl Kraliçesi’ne odaklanacak.

The Umbrella Academy (31 Temmuz)

The Umbrella Academy' Season 2: Coming to Netflix July 2020 ...

Geçtiğimiz yıl ilk sezonu yayınlanan ve büyük ilgi gören The Umbrella Academy’nin 2. sezonunda süper güçlere sahip olan Hargreeves kardeşler 31 Temmuz’da geri dönüyor.

Bonus: Exatlon (3 Temmuz)

Exatlon Challenge ne zaman başlayacak? Exatlon Challenge fragmanı ...

Dünyada birçok ülkede yayınlanan ve büyük izleyici kitlelerine ulaşan spor-reality programı Exatlon, ülkemizde 3 Temmuz’da seyircilerin karşısına çıkacak.

Netflix‘te Türkiye’nin yakından tanınan 18 sosyal medya fenomenini karşı karşıya getiren macera dolu sportif yarışmayı Orkun Işıtmak sunuyor. Kimler parti yapacak, kimler cezaya kalacak?

İyi seyirler dileriz!

Kaynakça: 1

Editör: Sena Bakı