2017 yılının Temmuz ayında kişisel bir blog olarak başladığımız yolda hızla büyüyerek bu günlere geldik. Ama bugünün önemi bizim için çok büyük çünkü daha ilk başlardan beri yapmak istediğimiz şeylerin önü bu yeni sürümümüzle açıldı. Peki yeniliklerimiz neler? Yakında sizleri neler bekliyor olacak.

İlk olarak sizin de fark edeceğiniz üzere tüm web arayüzümüzü değiştirdik. Artık daha sade, daha kullanışlı ve daha yenilikçi bir site sizlerle. Her gün de geliştirmeye devam edeceğiz.

Arayüz yeniliklerinden en önemlilerden biri de artık yazılarımızı puanlayabileceksiniz. Tüm yazılarımızın altında artık beğendiğiniz ya da beğenmediğinizi ifade eden iki buton ekledik. Böylelikle hem en çok beğenilen yazıları görebileceksiniz hem de daha kaliteli içerikler üretmemize katkı sağlamış olacaksınız.

Bir diğer yeniliğimiz ise (ki bizim en çok beklediğimiz) üyelik sistemimiz artık aktif. Bugünden itibaren KreatifBiri’ne kolaylıkla üye olabileceksiniz. Peki üye olunca neler olacak? Üyelerimize özel bilet, kitap gibi ücretsiz fırsatlar sunacağız. Sadece üyelerimize özgü olan bazı özel içeriklerimize erişebileceksiniz. Yazılarımızdan anında haberdar olup yorum yapabileceksiniz. Kendi yazılarınızı yazarımız olmadan gönderebileceksiniz (yakında devreye girecek). Arka planda çalıştıracağımız yapay zeka algoritması ile sadece size özgü içerikler sunacağız(önümüzdeki aylarda aktif olacak). Daha birçok muhteşem özellik sizi bekliyor olacak.

Bu yeni dönemle birlikte yeni içerik türlerimiz de sizlerle olacak. İlk olarak bugünden itibaren sizlere haftalık olarak bilim, teknoloji, kültür, sanat, girişimcilik gibi alanlarda gerçekleşen önemli haberleri aktaracağız. Bununla birlikte, sadece yazılı değil daha önceden başlattığımız podcast içeriklerin yanında test, quiz, interaktif tarzda içerikler de sunacağız.

Tüm bunların yanında sürpriz birkaç daha şey gelecek ama adı üzerinde sürpriz, şimdilik böyle kalsın 😅

Bizi takip etmeye devam edin, çok daha güzel şeylerle gençlere, sizlere faydalı içerikler üretmeye ve başarmaya, bir şeyleri değiştirmeye devam edeceğiz 💪🏼🤗