Subscribe Now

Haftalık bültenimize abone olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Neden Varız? 1

Biz gençler olarak etrafımıza baktığımızda fark ettiğimiz acı bir gerçek vardı: bizi bilgiden ve yaratıcılıktan uzaklaştıran içerikler, ortamlar her tarafımızdaydı. Aslında bunu herkes fark ediyordu, gençlerimiz bozuluyor, iyi olanlar da yurt dışına kaçıyordu. Herkes bunu fark ediyordu ama kimse bunun için bir şeyler yapmıyordu. Biz ise gençleri yine gençlerin kurtaracağını inanarak bir oluşum, bir platform kurmaya karar verdik.

Bu platformun ilk amacı insanların bilgi birikim seviyesini arttırmak ve farkındalık sağlamak olmalıydı çünkü bilgi birikiminiz ve farkındalığınız yoksa yaratıcı da olamazsınız, kendinizi de gerçekleştiremezsiniz, faydalı bir birey de olamazsınız. Bu bağlamda tamamen gönüllü ekibimizle özgün içerikler oluşturmaya başladık, seminerler düzenledik, etkinlikler yaptık, çeşitli işbirlikleri yaptık…

Yaratıcılığın bir sonraki aşamasında ise gençlerin fikir alışverişi yapabileceği, bir araya gelebileceği, ortaklaşa bilgi birikimi yapabileceği sosyal bir ortam olması gerektiğini biliyoruz. Bu hedefle 2019 yılına bu ortamı sağlamış olarak girmeyi düşünüyoruz.

Üçüncü aşama ise insanları yine bir araya getirerek ortak üretim yapmasını sağlamak. Yani o ülkemizden kaçan gençlerimizi ülkemizde tutarak onların bir arada daha güzel işler yapabileceğini gösterip hak ettikleri değeri bulmalarını sağlayacağız.

Yani kısaca KreatifBiri, gençlerin faydalı şeyler yapması için, yurt dışına beyin göçü vermememiz için, yaratıcılığımızın kaybolmaması için var. KreatifBiri, kendini gerçekleştirmek isteyenler için, fark yaratmak isteyenler için, faydalı şeyler yapmak isteyenler için var.